Dotacje

Skutecznie pozyskujemy dotacje

Zakładasz nową firmę? A może potrzebujesz środków na rozwój obecnej firmy? Ilość pomocy dostępnej dla przedsiębiorców na rynku jest ogromna. Dotacje Unijne, dotacje w ramach lokalnych grup wsparcia, dotacje z Powiatowego Urzędu Pracy (PUP), dotacje dla rolnictwa. Możliwości jest setki, ale niesie to za sobą problemy. 

Wybór odpowiedniej formy finansowania.
W gąszczu różnych programów i możliwości bardzo trudno jest wybrać tą jedną, która będzie odpowiednia dla Twojego biznesu. Dlatego jesteśmy my. Na bieżąco monitorujemy wszelkie programy dotacyjne i bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu – dobieramy odpowiednią formę zoptymalizowaną dla Twojej działalności. Twoim zadaniem jest tylko wypełnienie audytu i zaczekanie na naszą odpowiedź z konkretną możliwością wsparcia. 

Nie pozostawiamy Cię samego.

Sama wiedza na nic się nie przyda. Co prawda wiesz już jaki program jest odpowiedni dla Ciebie, ile możesz otrzymać, ale to za mało. W naszej firmie otrzymasz pełne wsparcie od znalezienia odpowiedniego finansowania do otrzymania środków na konto. Proces ubiegania się o środki oraz rozliczania programów jest skomplikowany i wymaga zastosowania szerokiej wiedzy, którą wykorzystamy w ramach współpracy z Tobą. 

Ty zajmij się prowadzeniem swojej firmy, a my zajmiemy się pozyskaniem środków w ramach dotacji.